Нд, 22/10/2017, 22:46
Головна Реєстрація RSS
Вітаємо Вас, Гість
Вхід
Меню сайту
...
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
RSS новини
КАЛЕНДАР
«  Жовтень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
ПЕРЕКЛАДАЧ

ПОШУК
Офіційне інтерне-представництво Верховна Рада України Міністерство освіти і науки України Український центр оцінювання якості освіти Київський регіональний центр оцінювання якості освіти Національна дитяча гаряча лінія

Нагороджені

 

золотою медаллю "За високі досягнення у навчанні"

  срібною медаллю "За досягнення у навчанні"

 2014/2015 навчальний рік

Бондар Олексій Андрійович
Бурляй Богдан Олександрович
Вифатнюк Лілія Олександрівна
Денисюк Марія Станіславівна
Качан Сергій Володимирович
Козоріз Костянтин Романович
Лозінський Віталій Олегович
Савченко Анна Володимирівна
Тригубяк Дана Романівна
Герасименко Лілія Вадимівна
Гончаренко Антон Володимирович
Жупаник Ольга Ігорівна
Кальна Тетяна Олександрівна
Таранцова Людмила Олександрівна

Бойко Артур Олегович                                 
Дякон Ярослав Богданович
Кобка Микола Володимирович
Турмій Ярослав Ігорович

 2013/2014 навчальний рік

Бузань Ілона Сергіївна
Діхтяренко Марія Олегівна
Коваль Олександр Віталійович
Ковальчук Дарія Олександрівна
Кузнець Лілія Анатоліївна
Кузнець Юлія Анатоліївна
Лозінська Анна Олександрівна
Павленко Анастасія Олександрівна
Петренко Федір Володимирович
Полєхіна Ангеліна Сергіївна
Попович Роман Валерійович
Реута Валерія Олександрівна
Руденко Дмитро Андрійович
Сіренко Анна Владиславівна
Сосонюк Ярослав Віталійович
Усатюк Антон Олегович
Шараєнко Ольга Андріївна

Коровнік Емма Ігорівна
Чирикало Дмитро Сергійович
Данилишин Сергій Миколайович

2012/2013 навчальний рік

Гончар Ілона Анатоліївна
Гончар Денис Андрійович
Кизило Сергій Олександровичй
Миць Станіслав Анатолійович
Мотузенко Ольга Сергіївна
Потапенко Аліна Анатоліївна
Скринник Анастасія Олегівна
Статечна Софія Олександрівна
Сухецька Анастасія Сергіївна

Волосожар Яна Сергіївна
Яценко Дмитро Анатолійович

 2011/2012 навчальний рік

Зозуля Наталія Олегівна
Погоріла Олена Василівна
Шаптала Роман Віталійович

Круть Аліна Олександрівна
Музиченко Ольга Володимирівна
Мулик Андрій Олександрович
Оберемок Олена Федорівна
Івасюк Ольга Іванівна
Притула Альбіна Юріївна
Ярошевич Катерина Олегівна

 

2010/2011 навчальний рік

 

Бойко Марина Володимирівна
Михайловин Дмитро Васильович
Николюк Марина Олександрівна
Савченко Анна Ігорівна 
Хорохонько Ольга Станіславівна 

 

2009/2010 навчальний рік

Андрух Надія Олександрівна
Вечерук Олександра Сергіївна
Данелюк Денис Олегович
Демчук Констянтин Олегович
Кулинич Яна Іванівна
Терьохіна Галина Олександрівна
Хоптяна Ольга Іванівна

Удод Анна Олександрівна

2008/2009 навчальний рік

 

Ковальчук Леся Павлівна

Моргун Анна Валентинівна

Довганюк Денис Дмитрович
Сухецький Нестор Сергійович
Кічасов Олексій Сергійович
Прилуцький Богдан Вікторович

   2007/2008 навчальний рік

 

Горобець Ірина Святославівна
Камінчук Анастасія Андріївна
Смілянець Олена Петрівна
Тимощенко Тетяна Костянтинівна
Шевчук Ольга Петрівна
Баранюк Ліна Петрівна
Грушовенко Юлія Миколаївна
Бойко Оксана Анатоліївна
Вихватнюк Тетяна Михайлівна
Древінська Юлія Геннадіївна
Жук Лариса Миколаївна
Задорожна Лідія Сергіївна

Панасюк Олена Володимирівна
Ротаєнко Ігор Михайлович
Яблонська Олена Андріївна
Білан Дмитро Вікторович
Заболотна Любов Вікторівна
Мудрицька Юлія Володимирівна

2006/2007 навчальний рік

Бержанір Тетяна Анатоліївна
Брель Тетяна Михайлівна
Вихватнюк Любомир Вікторович
Мальченко Володимир Леонідович
Свищ Денис Валентинович
Станчук Любов Анатоліївна
Фесенко Роман Геннадійович
Чернишев Олександр Євгенійович
Білокільська Ірина Олександрівна
Жовтобрух Юлія Леонідівна
Затхеєва Анастасія Юріївна
Рогова Оксана Володимирівна
Сахнова Анна Олександрівна
Шаповал Богдана Олександрівна

Корінна Олена Юріївна
Матрос Наталія Олексіївна
Волошина Наталія Сергіївна

2005/2006 навчальний рік

Гусак Софія Олександрівна
Доманський Сергій Юрійович
Любченко Антоніна Анатоліївна
Сидорук Інна Анатоліївна
Хоптяна Алла Іванівна
Доманська Світлана Юріївна
Бевз Анастасія Олександрівна

Вдовиченко Олександр Андрійович
Чвертко Оксана Володимирівна
Чернявська Вікторія Миколаївна 

2004/2005 навчальний рік

Бевз Анна Олександрівна
Маляр Альона Валеріївна
Мироненко Оксана Валеріївна
Нос Антоніна Олегівна
Харитонюк Євген Васильович
Бобровська Аліна Олександрівна
Бойко Крістіна Олегівна
Михайлюк Михайло Володимирович
Потапенко Микола Миколайович
Рибалко Олександра Олександрівна
Соболенко Ольга Василівна
Гнатишина Наталія Анатоліївна
Сорокопуд Ніна Володимирівна
Черниш Сергій Олександрович

Зозуляк Світлана Василівна
Ніколаєнкова Альона Ігорівна
Гайсинський Андрій Петрович
Ачкевич Валентина Іванівна

2003/2004 навчальний рік

Гайдайчук Євген Юрійович
Гонта Анна Миколаївна
Гусак Дарія Владиславівна
Дячевський Богдан Володимирович
Манжос Ольга Сергіївна
Музика Анна Павлівна
Пархета Андрій Анатолійович
Сокирко Катерина Юріївна
Сидоренко Артем Вадимович
Сплодитель Олег Васильович
Чабан Наталія Олександрівна
Бабенко Алла Ігорівна
Орлюк Олександр Миколайович
Потапенко Павло Петрович
Унковський Олександр Сергійович

Мельничук Віталій Володимирович
Захарова Віра Павлівна