Пн, 19/02/2018, 00:03
Головна Реєстрація RSS
Вітаємо Вас, Гість
Вхід
Меню сайту
...
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
RSS новини
КАЛЕНДАР
«  Лютий 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728
ПЕРЕКЛАДАЧ

ПОШУК
Офіційне інтерне-представництво Верховна Рада України Міністерство освіти і науки України Український центр оцінювання якості освіти Київський регіональний центр оцінювання якості освіти Національна дитяча гаряча лінія

Золотий олімп Уманської міської гімназії
2013/2014 навчальний рік

 

СОСОНЮК ЯРОСЛАВ, учень 11-А класу
КУКУРУЗА ЄЛИЗАВЕТА, учениця 9-В класу

ЛОЗІНСЬКИЙ ВІТАЛІЙ, учень 10-А класу
ПАВЛЕНКО АНАСТАСІЯ, учениця 11-А класу
ЛОЗІНСЬКИЙ ВІТАЛІЙ, учень 9-А класу, переможець ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з математики (вчитель Бондар Л.С.), переможець ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з хімії (вчитель Скрипник Н.В.), переможець ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з біології (вчитель Данелюк О.М.), переможець ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики (вчитель Вифатнюк О.В.).
ПАВЛЕНКО АНАСТАСІЯ, учениця 10-А класу, переможець ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з біології (вчитель Тетянко Т.П.).
ТРИГУБЯК ДАНА, учениця 9-А класу, переможець ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови ( вчитель Петровська О.В.).
ТІМЕЦЬ АНАСТАСІЯ, учениця 11-А класу переможець ІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН з географії (вчитель Бевз Т.В.), переможець ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови (вчитель Петровська О.В.).
СКРИННИК АНАСТАСІЯ, учениця 11-А класу, переможець ІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН з психології (вчитель Христюк О.М.).
КОЗОРІЗ КОСТЯНТИН, учень 9-А класу, переможець ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з хімії (вчитель Скрипник Н.В.).
ПОЧИНОК НАЗАРІЙ, учень 11-А класу, переможець ІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН із світової літератури (вчитель Пушкаренко Є.М.).
КАЛЬНА ТЕТЯНА, учениця 9-Б класу, переможець ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови і літератури (вчитель Пархета Ж.М.).
КОВАЛЬЧУК АНАСТАСІЯ, учениця 10-В класу, переможець ІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН з мистецтвознавства (вчитель Строй Р.Л.).
СТАТЕЧНА СОФІЯ, учениця 11-Б класу, переможець ІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН з української літератури (вчитель Молоканова В.М.).
ЗЛИДЕННА АННА, учениця 6-Б класу, переможець ІІІ етапу ХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови ім.Петра Яцика (вчитель Суліма Л.В.).

ЗЕЛІНСЬКА ОЛЬГА, учениця 11-Б класу, переможець ІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН з української літератури (вчитель Суліма Л.В.).
СОСОНЮК ЯРОСЛАВ, учень 9-В класу, переможець ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з астрономії (вчитель Вифатнюк О.В.).
СІРЕНКО АННА, учениця 10-А класу, переможець ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з німецької мови (вчитель Хоптяна М.М.).

ГЕРАСИМЕНКО ТИМОФІЙ, учень 4-Б класу, переможець ІІ етапу ХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови ім.Петра Яцика (вчитель Піотровська С.В.).