Нд, 22/10/2017, 22:39
Головна Реєстрація RSS
Вітаємо Вас, Гість
Вхід
Меню сайту
...
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
RSS новини
КАЛЕНДАР
«  Грудень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
ПЕРЕКЛАДАЧ

ПОШУК
Офіційне інтерне-представництво Верховна Рада України Міністерство освіти і науки України Український центр оцінювання якості освіти Київський регіональний центр оцінювання якості освіти Національна дитяча гаряча лінія
Головна » 2015 » Грудень » 15 » Вітаємо переможців мовно-літературних конкурсів
10:29
Вітаємо переможців мовно-літературних конкурсів

Переможці ІІ етапу VI міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Серед учнів 5-х класів:
1. Сова Давід – ІІ місце - Молоканова В.М.
2. Беженар Євгенія – ІІІ місце - Островська В.І.
Серед учнів 6-х класів:
1. Бороздіна Анастасія – ІІІ місце - Музика О. В.
Серед учнів 7-х класів:
1. Скляренко Діана – ІІІ місце - Товкес А.В.
Серед учнів 8-х класів:
1. Бортніченко Владлена - І місце - Молоканова В.М.
2. Тимошенко Олександра - ІІ місце - Молоканова В.М.
3. Коновал Анна – ІІІ місце – Суліма Л.В.
Серед учнів 9-х класів:
1. Анцибор В᾿ячеслав – ІІ місце - Бутулінська Т.М.
2. Оберемок Анна – ІІ місце – Король Н.М.
Серед учнів 10-х класів:
1. Малишевська Катерина – ІІ місце - Островська В.І., Чернишева Л.А.
Серед учнів 11-х класів:
1. Козлова Юлія – ІІ місце - Чернишева Л.А.
2. Тищенко Анастасія - ІІІ місце - Чернишева Л.А

 

Переможці ІІ етапу XVІ міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

3 клас
1. Подзігун Ангеліна – І місце - Піотровська С.В.
2. Космідайло Лілія – ІІ місце – Савченко О.В.
3. Павлова Єлизавета – ІІІ місце - Савченко О.В.

4. Корчинська Вікторія – ІІІ місце – Коваль Л.М.
4 клас
1. Жупаник Марія – І місце - Августова Н.М.
2. Вечерук Тарас – ІІ місце - Августова Н.М.
3. Герасименко Богдан – ІІІ місце - Августова Н.М.
5 клас
1. Павлова Крістіна – І місце – Товкес А.В.
2. Беженар Євгенія – ІІІ місце – Островська В.І
3. Михайлова Марія – ІІІ місце – Товкес А.В.
6 клас
1. Герасименко Максим – ІІ місце – Шевченко І.Г.
2. Проніна Лідія – ІІІ місце – Жовтюк Л.В.
7 клас
1. Сорокіна Анна – І місце - Пархета Ж.М.
2. Герасименко Тимофій - ІІ місце – Шевченко І.Г.
3. Музиченко Оксана – ІІ місце - Пархета Ж.М.
4. Степанюк Анна – ІІІ місце - Пархета Ж.М.
8 клас
1. Тимошенко Олександра – І місце – Молоканова В.М.
9 клас
1. Злиденна Анна – ІІ місце - Король Н.М.
2. Коломієць Валентина – ІІ місце – Суліма Л.В.
3. Островська Анастасія– ІІ місце - Король Н.М.
4. Зозуля Ірина – ІІІ місце – Бутулінська Т.М.

10 клас
1. Денисюк Катерина – ІІ місце – Король Н.М.
2. Крамна Крістіна - ІІІ місце – Залізко Л.М.

Переглядів: 192 | Додав: Natali | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]